המלצות בפורמט נגיש

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,

הנדון:   כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) – משרד עורכי דין

המלצה

משרד כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) קיבל לידיו את הטיפול בחיובי המיסוי המוניציפאלי המוטלים על חלק מנכסינו, הממוקמים בכל רחי הארץ, בייחוד בארנונה כללית, אגרות והיטלי פיתוח ועייני המקרקעין שונים, כמו גם תיקי מיוחדים הקשורים בחיובים רטרואקטיביים במיליוני שקלים.

פעילותו המקצועית של KGI כוללת טיפול בחיובים בהיקף כספי משמעותי ביותר בעולה כדי מיליוני ₪, ועד כה, פעילות המשרד מניבה לנו חסכונות תוך פרק זמן קצר ביותר.

כחברה ציבורית וכמוסד כספי שפועל תחת רגולציה, חשוב לנו מאוד, כי השמר מערכת היחסים טובה מול כל הרשויות הרלוונטיות משרד KGI והעומדים בראשו מגיעים לתוצאות וליעדים שהוצבו לפניהם תוך הקפדה על שמירת מערכת יחסים טובה עם כל הגורמים הרלוונטים, וזאת תוך שמירה מלאה על האינטרסים שלנו.

הריני להביא את שביעות רצוננו המלאה מרמת השירות, הידע, השליטה והניסיון הרב בטיפול במערך הנכסים שלנו, הן מההיבט המקצועי והן מההיבט הארגוני, כמו גם מההרכב האנושי הפועל במשרד, ומעל הכל, מההיענות וישורת שינתן לנו.

בברכה,

וייס משה

ס. מנהל הנכסים בבנק דיסקונט

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,

הנדון:   כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) – משרד עורכי דין  מכתב המלצה

נכסיה הרבים של קבוצת הראל מטופלים על ידי משרד כץ גבע איצקוביץ למעלה מחמש שנים.

המשרד מטפל במערך המיסוי המוניציפאלי הכולל של הקבוצה, תוך גילוי יכולת מקצועית גבוהה, במיומנות וביסודיות רבה. כתוצאה מטיפולו של משרד זה הופחתו ונחסכו סכומי כסף משמעותיים אשר הושתו על נכסי החברה.

על כן, כאן המקום להביא את הערכתנו ושביעות רצוננו המלאה מרמת השירות, הידע, השליטה והניסיון הרב בטיפול במערך המיסוי המוניציפאלי.

לאור נסיוננו ועבודתנו המשותפת, הנני ממליצה על שירות של כץ, גבע, איצקוביץ משרד עו"ד.

בברכה,

קרן כליפה

מנהלת מחלקת נכסים, ישראל.

הראל חברה לביטוח בע"מ

לכל מאן דבעי,

הנדון:   כץ גבע איצקוביץ  KGI     משרד עורכי דין – מכתב  הערכה

קבוצת אלקטרה השקעות בע"מ מתמחה בייזום פרוייקטים למגורים, משרדים ומסחר בישראל ובמזרח אירופה.

משרד עורכי דין כץ , גבע, איצקוביץ  KGI  מלווה אותנו באופן שוטף בחלק מהפרוייקטים שלנו
המבוצעים בישראל בנושאי מיסוי מוניציפאלי תוך דגש מיוחד על אגרות והיטלי פיתוח.

אני רוצה לציין לטובה את השירות המקצועי שניתן לנו, המקצועיות הגבוהה, היצירתיות והמענה האדיב והמהיר בכל עת.

בברכה,

ירון ישראל, רו"ח

מנהל כספים

תאריך: 20.01.2019

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,
הנדון:   כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) – משרד עורכי דין 

משרד כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) (להלן – "KGI"), מטפל מזה מס' שנים, בנושא המיסוי העירוני המתייחס לנכסי הנדל"ן להשקעה על כנ"ף – המדובר בנכסים רבים הפזורים בכל הארץ.
המשרד תרם תרומה משמעותית לטיפול במחלוקות המתעוררות מול הרשויות המקומיות בנושא המיסוי העירוני.
הרנו לציין את שביעות רצוננו מהשירות והחיסכון הכספי שהושג לכנ"ל בזכות הטיפול המקצועי של משרד (KGI) לאורך השנים וממשיך גם כיום, וממליצים בחום על שירות KGI.

בכבוד רב,

רז זלצמן

מחלקת נדל"ן, חטיבת השקעות

כלל ביטוח ופיננסים

פז חטיבת עסקים ונדלן

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,

הנדון:   כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) – משרד עורכי דין
מכתב המלצה

משרד כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) קיבל לידיו את הטיפול בחלק ניכר מחיובי המיסוי המוניציפאלי המוטלים על תחנות התדלוק של החברה ועל מתקניה, בכל רחבי הארץ, בייחוד בארנונה כלכלית, אגרות והיטלי פיתוח וענייני מקרקעין שונים.

פעילותו המקצועית של משרד KGI כוללת טיפול בחיובים בהיקף כספי משמעותי ביותר העולה כדי עשרות מיליוני ₪, ועד כה, פעילות המשרד הניבה לנו חסכונות רבים תוך פרק זמן קצר ביותר.

כחברה ציבורית, חשוב לנו מאוד, כי תשמר מערכת היחסים טובה מול כל הרשויות הרלוונטית.
משרד KGI והעומדים בראשו, יודעים מלאכתם, ומגיעים לתוצאות וליעדים תוך הקפדה על שמירת מערכת יחסים טובה עם כל הגורמים הרלוונטים, וזאת תוך שמירה מלאה על האינטרסים שלנו.

הריני להביע את שביעות רצוננו המלאה מרמת השירות, הידע, השליטה והניסיון הרב בטיפול במערך המיסוי, הן מההיבט המקצועי והן מההיבט הארגוני, כמו גם מההרכב האנושי הפועל במשרד, ומעל הכל, מההיענות המיידית ושירות המהיר שניתן לנו.

לפי ניסיוננו הרבה מעבודתנו המשותפת, הנני להמליץ על המשרד בלב שלם.

בכבוד רב,

אייל יובל

מנהל נכסים

כלל ביטוח ופיננסים

16.12.2018

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,

הנדון:   מכתב המלצה 

לחברת "דלק חברת הדלק הישראלית" מספר רב של תחנות דלק ומתקנים הפזורים ברחבי הארץ. משרד עורכי דין כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) מייצג את החברה ומטפל עבורנו בסוגיות המיסוי המוניציפאלי.

הנושאים המטופלים על ידם הם:

טיפול בחיובי הארנונה השוטפים – טיפול ברמה היומיומית תוך העברת החיובים למשרד לביקורת ורק לאחר מתן אישורו, הם מועברים לתשלום. במסגרת הבדיקה, המשרד מאתר חריגות ואי התאמות בחיובים השונים ומטפל בהפחתתם ובהסדרתם מול הרשויות המקומיות.

טיפול בהפחתת ארנונה, אגרות שונות והיטלי פיתוח – טיפול כולל בנוגעים לחיובים המוטלים על ידי הרשויות השונות. הטיפול נוגע לחיובי ארנונה והיטלי פיתוח רטרואקטיביים, חיובי ארנונה שוטפים,  חיובי שילוט ואגרות מים וביוב.

המשרד מבצע את מלאכתו לשביעות רצוננו המלאה, ומפגין גישה מקצועית ויסודית וכן טיפול אדיב וזמינות גבוהה לכל פניותינו.

לפי ניסיוננו הרב ממהלכי העבודה השותפת, אני חפצה להמליץ על שרותם מכל הלב.

בברכה,

ויקי קמיר

רכזת רשויות

דלק חברת הדלק הישראלית

תאריך: 11.8.2019

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,

הנדון:   כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) – משרד עורכי דין

המלצה והערכה

קבוצת אספן גרופ הינה חברה ציבורית, העוסקת בנדל"ן מניב ואנרגיה סולארית ואשר מניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך של תל אביב. לקבוצה ניסיון של למעלה מ- 30 שנה בתחום הנדל"ן המניב בישראל ובאירופה ושל כתשע שנים בתחום האנרגיה הסולארית.

בבעלות הקבוצה נדל"ן מניב בתחום המשרדים, המסחר והלוגיסטיקה וכן למעלה מ- 300 מערכות סולאריות בהספק של כ- 50 קילו ואט בפריסה ארצית.

משרד כץ ,גבע, איצקוביץ   KGI  נבחר לייצחג את החברה בכל הקשור בממשקים מול רשויות מוניציפאליות כבר למעלה מעשור ועושה זאת במקצועיות ונמרצות.

עיקר פעילותו של משרד KGI  עבורנו הינו בתחום המיסוי המוניציפאלי . המשרד דואג ללוות, לייעץ ולטפל תוך תקיפת חיובים והגשת טענות תומכות המביאות אותנו לחיסכון ולמזעור עלויות המיסוי המושלמות לרשויות המוניציפאליות בתחומי: הארנונה, האגרות , וההיטלים היטלי השבחה המושתים, מעת לעת , על נכסי החברה.

הריני להביע את שביעות רצוננו ממשרד KGI המייצג את החברה בצורה הטובה ביותר, תוך הקפדה על מקצועיות, אמינות, יעילות, זמינות, אדיבות והשגת התוצאות הטובות ביותר בעבור החברה

תודות לניסיון הרב של המשרד.
הנני  ממליצה בחום על משרד עו"ד KGI כמשרד מהמעלה הראשונה בתחומו והעובד על פי סטנדרטים מקצועיים ואישיים בלתי מתפשרים.

בברכה,

צופית הראל מנכל"ית

אספן גרופ בע"מ

תאריך: 9.12.18

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,

הנדון:   כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) – משרד עורכי דין

כץ,גבע, איצקוביץ, משרד עו"ד מטפל בנושאי המיסוי המוניציפאלי המוטל על נכסיה של חברת קנדה ישראל.

המשרד נבחר לטפל בחיובי אגרות והיטלים המוטלים עלינו בגין פרוייקטים הנבנים על ידנו בפריסה ארצית.

כחברה הפועלת בישראל למעלה מ 25 שננה בתחום, חשוב לנו, לעבוד עם מיטב היועצים, על מנת למזער את חיובי המס המושתים עלינו ולהביא למקסימום של חסכונות ובמקביל לשמור על מערכת היחסים טובה ותקינה מול הרשויות המוניציפאליות.

המשרד מבצע את עבודתו באופן מקצועי ויסודית וכן טיפול אדיב וזמינות גבוהה לכל פניותינו.
המשרד מבצע את מלאכתו לשביעות רצוננו המלאה, ומפגין גישה מקצועית ויסודית וכן טיפול אדיב

וזמינות גבוהה לכל פניותינו.

לפי נסיוננו הרב ממהלכי העבודה המשותפת הריני לשבת ולהמליץ על שרותם מכל הלב.

בברכה

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,

הנדון:   כץ גבע איצקוביץ משרד עו"ד  

משרד כץ גבע איצקוביץ – עו"ד מטפל  בנושאי המיסוי המוניציפאלי המוטל  על נכסיה של חברת מליבו ישראל בע"מ.

המשרד נבחר לטפל בחיובי הארנונה המוטלים עלינו בגין הבניינים המוחזקים על ידינו לרבות שטחי החניונים.

כחברה הפועלת בישראל עשרות שנים בתחום הנדל"ן חשוב לנו לעבוד עם יועצים חיצוניים מקצועיים על מנת למזער את חיובי המס המושתים עלינו ולהביא למקסימום של חסכונות
ובמקביל לשמור על מערכת היחסים טובה ותקינה מול הרשויות המונציפלאליות.

לפי נסיוננו הרב ממהלכי העבודה המשותפת הריני לשבח ולהמליץ על שרותם מכל הלב.

בברכה,

שמואל מיכוביץ

מליבו ישראל בע"מ

15 בינואר, 2019

לכל מאן דבעי,

הנדון: המלצה – כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) – משרד עורכי דין

פז בית זיקוק אשדוד בע"מ (פז"א) , מקבוצת פז, היא הבעלים החזיקה והמפעילה של בית הזיקוק באשדוד, אחד משני בתי הזיקוק לנפט היחידים בישראל, האחראי על ייצור
כ-40% מתצרוכת הדלקים של מדינת ישראל.

כיועצה המשפטי של פז"א, הזדמנות נעימה היא לי להמליץ בחום על משרד כץ, גבע, איצקוביץ, המספק שירותים משפטיים לחברה מזה מספר שנים בתחום המיסוי המוניציפלי.

במסגרת השירותים שניתכים לחברה, תחת הובלתו של עו"ד אלכס כץ, סייע המשרד לפז"א במספר הסדרים ארוכי טווח עם רשויות שונות ביחס לחיובים שונים, בדגש על חיובי ארנונה ופעילות מול עיריית אשדוד והכל באופן מקצועי ובמסירות רבה.

פז"א, בבחירת יועציה המשפטיים החיצוניים, שמה לה לדגש מהירות תגובה וזמינות גבוהה, כמו גם מקצועיות וניסיון מוכח בהתמחויות הספציפיות. משרד כץ, גבע, איצקוביץ, ללא ספק, עונה על הדרישות ואף מגבה את כל אלה בהישגים ותוצאות המיטיבים עם החברה ומסייעים לקדם את ענייניה.

בברכה,
סער אגוזי, עו"ד
יועץ משפטי
פז בית זיקוק אשדוד בע"מ

17 באפריל, 2011

 לכל מאן דבעי

 ג.א.נ.,

הנדון: מכתב המלצה עבור KGI

משרד כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) ייצג ומייצג את קבוצת גדות, בהליכים בינה לבין רשויות מקומיות, הנוגעים למיסוי מקומי מסוגים שונים. המדובר בהליכים בהיקף כספי גדול.

אנו מקבלים מן המשרד שירותים מקצועיים בדרגה גבוהה, שמקורם בידע משפטי מקיף בתחומים הרלוונטיים ומהיכרות קרובה עם היבטים השונים של ההליכים בנושאים אלה, כמו גם ביכולת להתייחס לחברה, על מכלול צרכיה והיבטי פעילותה.

השירותים הניתנים ביעילות, בזמינות גבוהה ותוך שמירת יחסי אנוש מצוינים עמנו. כתוצאה מן השירות, חסכה חברתנו סכומי מס משמעותיים.

בברכה,
רועי מינץ, סמנכ"ל תפעול

לכל מאן דבעי

ג.א.נ.,

נדון: מכתב הערכה

משרד עו"ד KGI ייצג ומייצג את מבשלות בירה בינלאומיות בע"מ בהליכים שונים בתחום המיסוי המוניציפאלי.

פעילותו של משרד KGI עבורנו בנושאי התמחותם מול תאגידי המים ורשויות מקומיות הביאו לתוצאות מרשימות.

המשרד דואג למזעור עלויות המשולמות לרשויות אלה ולחוות דעת מקצועיות התומכות בטענות ייחודיות בנושא. במקביל המשרד מטפל בדרישות ארנונה רטרואקטיביות ושוטפות של המפעל.

הריני להביע את שביעות רצוננו, מרמת השירות המקצועית והבלתי מתפשרת, על היצירתיות ועמידה במטרה, אותה הציבו לעצמם תוך ידע, שליטה וניסיון רב בטיפול במערך המיסוי.

בברכה,

חן משולמי-כהן, רו"ח

חשבת מבשלות בירה בינלאומיות בע"מ

לכל מאן דבעי

ג.א.נ.,

הנדון: מכתב הערכה

משרד עו"ד KGI ייצג ומייצג את מפעלי אקרשטיין בהליכים שונים בתחום המיסוי המוניציפאלי ברחבי הארץ.

עיקר עיסוקה של חברת אקרשטיין הינו באספקת פתרונות מבטון, תעלות וצינורות, מוצרי קבורה ומבנים טרומיים המיוצרים ומוכנים במפעל, המשמשים כמבנים למתחמים ומוסדות ציבור. בנייה מתועשת החל ממוצרי ניקוז, ביוב, צינורות דחיקה, מוצרים עתידיים להנדסה אזרחית, תשתיות, כבישים ורכבות ועד לפתרונות של מבנים מושלמים.

נכסינו פזורים במספר אתרים ברחבי הארץ.

עיקר פעילותו של משרד KGI עבורנו בנושאי התמחותם הינו מול תאגידי המים ורשויות מקומיות. המשרד דואג למזעור עלויות המשולמים לרשויות אלה ולחוות דעת מקצועיות התומכות בטענות ייחודיות בנושא. במקביל המשרד מטפל בדרישות ארנונה רטרואקטיביות של מפעלים נוספים בארץ.

הריני להביע את שביעות רצוננו המלאה מרמת השירות המקצועית והבלתי מתפשרת, על היצירתיות, ועמידה במטרה אותה הציבו לעצמם תוך ידע, שליטה וניסיון רב בטיפול במערך המיסוי.

בברכה,

מאיה ליפין, עו"ד
יועצת משפטית
אקרשטיין תעשיות בע"מ

21 במרץ, 2016

לכבוד:
מוטי איצקוביץ

כץ, גבע, איצקוביץ – משרד עורכי דין

שלום רב,

הרבה תודות על השתתפותכם בוועידת המלונאים אשר התקיימה ב-15 במרס 2016, במלון וולדורף אסטוריה בירושלים.

מידת שיתוף הפעולה וההיענות שלכם לתת חסות לוועידה ראויים לציון.

משרד KGI  שותף נאמן בפעילות המלונאית ואנו רואים בכם שותפים לדרך.

נשמח לשתף פעולה גם בעתיד.

בברכה,
רומי גורודסקי

סמנכ"ל

העתק: אלי גונן, נשיא
נועז בר ניר, מנכ"ל
חברי הנשיאות

לכבוד:

משרד עו"ד כץ, גבע, איצקוביץ (KGI)

הנדון: מכתב הערכה – משרד עו"ד כץ, גבע, איצקוביץ (KGI)

התאחדות המלונות טבריה טופלה על ידי משרד עו"ד כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) נגד עיריית טבריה.

עיריית טבריה ניסתה לחייב את המלונות בעיר באגרת אשפה, בנוסף לתשלומי הארנונה השוטפים. משרד KGI ליווה את ההתאחדות אל מול העירייה עד אשר היא וויתרה על דרישתה.

כגוף המקיים קשר קציף עם העירייה, חשוב לנו מאוד, כי תשמר מערכת יחסים טובה מול כל הגורמים. משרד KGI והעומדים בראשו, יודעים מלאכתם, ומגיעים לתוצאות וליעדים תוך הקפדה על שמירת מערכת יחסים טובה עם הגורמים הרלוונטיים, כל זאת בלא פגיעה באינטרסים שלנו.

הריני להביע את שביעות רצוננו המלאה מרמת השירות, הידע, השליטה והניסיון בטיפול, הן מההיבט המקצועי והן מההיבט הארגוני, כמו גם מההרכב האנושי הפועל במשרד, ומעל הכל, מההיענות המידית ושירות המהיר שניתן לנו לרבות פגישות שהתקיימו בטבריה עם נציגי המלונאים וראשות העירייה.

הטיפול המקצועי, המסור לאורך כל התהליך, תוך שותפות מלאה וסבלנות ראויה לציון, הביאונו בסופו של תהליך לתוצאה משביעה רצון,

בברכה,

אבי זנדברג

מלונות טבריה

כל מאן דבעי, 

ג.א.נ,

הנדון:  כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) – משרד עורכי דין

שרד כץ, גבע, איצקוביץ (KGI), מטפל במלוא מערך המיסוי המוניציפאלי המוטל על רשת המלונות ישרוטל בארץ.

מדובר בהיקף נכסים העולה כדי מאות אלפי מ"ר הפרוסים מצפון עד דרום.

הננו לציין את שביעות רצוננו המלאה מאיכות השירות של משרד כץ, גבע, איצקוביץ (KGI), ומן התוצאות המושגות, את המקצועיות והמיומנות ומעל לכל את הנחישות הבלתי מתפשרת בחתירה אל המטרות שהצבנו בפניהם.

הרינו לשבח את המשרד על הטיפול המקצועי והיסודי, מתן שירות מעלה ללקוח תוך הקפדה על שמירת מערכת יחסים תקינה עם כל הרשויות הרלוונטיות.

בברכה,

יאיר שבו
מזכיר החברה

לכל מאן דבעי, 

ג.א.נ,

הנדון:  המלצה על משרד עו"ד כץ, גבע, איצקוביץ (KGI)  

חברת ברטן מקבוצת נכסים ובניין IDB הינה הבעלים של רשת מועדוני הספורטן. רשת הספורטן הינה הבעלים והמפעילה של שלושה מועדוני קאנטרי קלאב גדולים לכל המשפחה: בפתח תקוה, הוד השרון וחיפה. כל מועדון ספורטן מתפרש על שטח של כ-30 דונם ויש בו מתקני ספורט רבים – בריכות שחיה, חדר כושר, אולמות סטודיו, מתקני ספא, מגרשי ספורט, מדשאות ועוד גם שטחי מסחר – מסעדות, גני ילדים, מספרות וכו'.

בכל מועדון ספורטן מועסקים כ-100 עובדים והוא משרת אלפי לקוחות

משרד כץ, גבע, איצקוביץ (KGI), טיפל ומטפל עברנו בשורת נושאים מול הרשויות השונות ובין היתר לעניין: הסכמי החכירה מול העיריות, ארנונה כללית, רישיון עסק, היתרי בניה, צווים מינהליים וכיו"ב נושאים קריטיים לפעילות החברה.

הרינו להביע את שביעות רצוננו מהמקצועיות, השירות, הידע והניסיון הרב בעיקר מהשירות והתוצאות היפות שהושגו.

הנני מוכן להמליץ על  KGI בכל לב.

בברכה,

קובי מימון
מנכ"ל

לכל מאן דבעי

ג.א.נ,

 הנדון:  כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) משרד עו"ד – המלצה

כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) – משרד עו"ד, מטפל במערך המיסוי המוניציפאלי המוטל על נכסיה הרבים של חברת הרבוע הכחול, תוך גילוי יכולת מקצועית ברמה גבוהה, התמדה, מיומנות ויסודיות.

כתוצאה מטיפולו של משרד כץ, גבע, איצקוביץ (KGI), הופחתו סכומי כסף גדולים ממיסי הארנונה המוטלים על נכסינו ברחבי הארץ.

כאן המקום להביע את שביעות רצוננו המלאה מרמת השירות, הידע, השליטה והניסיון הרב בטיפול במערך המיסוי, הן מההיבט המקצועי והן מההיבט הארגוני, כמו גם מההרכב האנושי הפועל במשרד ומעל הכל, מההיענות המידית, ההתייחסות וייצוגנו בפני הרשויות.

לפי ניסיוננו הרב ממהלכי העבודה המשותפת, אני חפץ להמליץ על שרותם מכל הלב.

בברכה,
שעיה גינוסר
מנהל תחום נכסים

לכל מאן דבעי, 

ג.א.נ,

 הנדון:  כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) משרד עו"ד – המלצה

משרד כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) – משרד עו"ד, מטפל עבור המרכז הרפואי שערי צדק בחיובי הארנונה וחיובים מוניציפאליים שונים המוטלים על ידי עיריית ירושלים וחברת הגיחון.

כמוסד ציבורי, חשוב לנו מאוד כי תשמר מערכת יחסים טובה מול הרשויות הרלוונטיות. בהקשר זה עלי לציין ולהדגיש כי משרד KGI והעומדים בראשו, יודעים מלאכתם היטב ומגיעים לתוצאות וליעדים שהצבנו לפניהם תוך הקפדה כי מערכת יחסים עם הגורמים הרלוונטיים לא תיפגע, וכל זאת תוך שמירה על מלוא האינטרסים שלנו.

המשרד מבצע את מלאכתו לשביעות רצוננו המלאה, ומפגין גישה מקצועית ויסודית וכן טיפול אדיב וזמינות גבוהה לכל פניותינו.

הנני ממליץ בזאת על שירותם בכל לב.

בברכה,

חיים זילבר

סמנכ"ל כספים

תאריך: 23.4.2018

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ,

הנדון:  כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) משרד עו"ד – המלצה

  משרד כץ, גבע, איצקוביץ (KGI)  זכה במכרז פתוח לטיפול בחיובי המיסוי המוניציפלי, לרבות ארנונה, אגרות והיטלים, המוטלים על חברת דואר ישראל בע"מ משנת 2013 ועד היום.

פעילותו המקצועית של משרד KGI כוללת טיפול בנכסינו הממוקמים בכל רחבי הארץ, בחיובים בהיקף כספי משמעותי ביותר. פעילות המשרד הניבה לנו חסכונות רבים, כאשר חלקם היו תוך פרק זמן קצר ביותר.

כחברה ממשלתית וכמוסד כספי הפועל תחת רגולציה, חשוב לנו מאוד, כי תשמר מערכת יחסים טובה מול כל הרשויות הרלוונטיות. משרד KGI  והעומדים בראשו מגיעים לתוצאות וליעדים שהוצבו לפניהם תוך הקפדה על שמירת מערכת יחסים טובה עם כל הגורמים הרלוונטיים, וזאת תוך שמירה מלאה על האינטרסים שלנו.

הרינו להביע את שביעות רצוננו המלאה מרמת השירות, הידע, השליטה והניסיון הרב בטיפול במערך הנכסים שלנו, הן מההיבט המקצועי והן מההיבט הארגוני, כמו גם מההרכב האנושי הפועל במשרד, ומעל הכל, מההיענות המידית והשירות שניתן לנו.

בברכה,

מינדי לשם
ממ"ח ניהול נכסים וארנונה

לכל מאן דבעי,

 א.נ,

 הנדון:  כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) משרד עו"ד   

האגודה למען החייל נעזרת בשירותיו המשפטיים של משרד עו"ד כץ, גבע, איצקוביץ (KGI), המתמחים במיסוי מוניציפאלי.

המשרד נבחר לטפל בחיובי היטלי פיתוח רטרואקטיביים, טיפול באגרות מים וביוב המהווים נטל כבד מאוד על האגודה למען החייל.

המשרד מבצע את עבודתו באופן מקצועי ויסודי לשביעות רצוננו המלאה, ולאורך הדרך מגלה רמת שירות וזמינות גבוהה לכל פניותינו.

כאגודה למען החייל חשוב לנו לעבוד עם יועצים חיצוניים מקצועיים על מנת למזער את חיובי המס המושתים עלינו ולהביא למקסימום של חסכונות ובמקביל לשמור על מערכת יחסים טובה ותקינה מול הרשויות המוניציפאליות.

חשוב לי לציין כי חלק מעבודתו עושה המשרד עבור האגודה פרו-בונו.

אנו ממליצים בחום על משרד KGI, אשר יודעים מלאכתם היטב ומגיעים לתוצאות וליעדים שהצבנו לפניהם.

בברכה,

שלומית שפר, עו"ד
יועצת משפטית לאגודה

לכל מאן דבעי,

אדון/גברת נכבד(ה)

הנדון:   כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) – משרד עו"ד – מכתב הערכה

משרד עוה"ד כץ, גבע, איצקוביץ מטפל בחיובי אגרות והיטלי פיתוח, חיובי ארנונה וחיובים מוניציפאליים נוספים המושתים על נכסי דן חברה לתחבורה ציבורית בע"מ.

פעילות המשרד כוללת טיפול בהפחתת המס, הכולל ייצוג בכל הערכאות השיפוטיות וניהול מו"מ אל מול הגורמים המוסמכים ברשות המקומית.

המשרד ביצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר, תוך שמירה על מערכת יחסים תקינה וראויה מול הרשויות המקומיות.

מקצועיותו ומומחיותו של המשרד היו לנו לעזר רב והביאו להשגים נכבדים ומשמעותיים, שלא היו מושגים אלמלא עבודתו של המשרד. עבודת המשרד בוצעה לשביעות רצוננו המלאה.

אנו ממליצים בחום על משרד זה.

בברכה,
איתן סיאני
מנהל תחום נכסים ותשתיות נדל"ן

לכל מאן דבעי,

הנדון:           מכתב המלצה – כץ, גבע, איצקוביץ (KGI)  

משרד כץ, גבע, איצקוביץ – KGI בחר על ידנו לטפל בחיובי הארנונה שלנו.

המשרד טיפל והשיג עבורנו חיסכון מרשים בזמן קצר ובעבודה יעילה ביותר.

בהקשר זה עלי לציין ולהדגיש כי המשרד והעומדים בראשו, יודעים מלאכתם היטב, ומגיעים לתוצאות וליעדים שהצבנו לפניהם תוך הקפדה כי מערכת יחסים עם הגורמים הרלוונטיים ברשויות לא תיפגע, וזאת תוך שמירה על מלוא האינטרסים שלנו.

המשרד ביצע את מלאכו לשביעות רצוננו המלאה, תוך הפגנת גישה מקצועית ויסודית וכן טיפול אדיב וזמינות גבוהה לכל פניותניו.

הנני מוכן להמליץ על שירותם בכל עת.

בברכה,

אבי חורמרו, יו"ר דירקטוריון

לכל מאן דבעי

  ג.א.נ.,

הנדון:  כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) משרד עו"ד – המלצה

ברצוננו להוקיר ולשבח את משרד עורכי הדין כץ, גבע, איצקוביץ (KGI), אשר טיפל עבור הישיבה בנושאים הבאים:

  • היטלי סלילה ותיעול שנצברו ומנעו קבלת היתר בנייה חשוב ביותר לישיבה.
  • חובות ארנונה שנצברו במשך שנים על הנכסים של הישיבה.

כמוסד תורני, ציבורי וחינוכי המשמש גם כפנימייה לחכ-1200 תלמידים, חשוב היה לנו מאוד, כי תשמר מערכת יחסים טובה מול עיריית ירושלים ויחסי כבוד הדדיים בין הצדדים ולשלם את חובותינו תוך שמירת זכויותינו כמובן.

על כן, בחרנו במשרד KGI לייצגנו. המשרד שם לעצמו למטרה לרכז את ההליכים מטעמנו מול הרשות, תוך מתן שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, שימוש בידע משפטי מקיף בתחומים הרלוונטיים ומהיכרות קרובה עם היבטים השונים של ההליכים בנושאים אלה, כמו גם ביכולת להתייחס למוסד על מכלול צרכיו, היבטיו ופעילותו ולהבטיח את זכויותינו לשנים הבאות.

בתוך זמן קצר הסתיים העניין לשביעות רצוננו.

הננו מודים מקרב לב על הטיפול המסור מול עיריית ירושלים שהסתיים בהצלחה.

בברכה,

שלמה קרלנשטיין
מנכ"ל

טמבור

 לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,

הנדון:   המלצה – משרד עו"ד כץ, גבע , איצקוביץ KGI  

טמבור שכרה את שירותי משרד עו"ד כץ, גבע, איצקוביץ kGI  , לצורך טיפול בהיטלים והפחתת חיובי ארנונה.

תוך גילוי יצירתיות ומקצועיות ובהתבסס על הידע והניסיון הרב שנצבר במשרד, הצליח הצוות,

בהובלה של מוטי איצקוביץ לבטל היטלים ו/או להפחית משמעותי את סכומם.

הייעוץ והליווי שקיבלנו ראויים לציון מיוחד בשל זמינותם של עו"ד במשרד, נכונותם להגשת סיוע

וייעוץ בכל שלב.

בשל האיכות של השירות שקיבלנו, אנו ממליצים בחום להיעזר בשירותי המשרד בתחומים

הרלוונטים.

בברכה,

חגית הלר, קוצר עו"ד

יועצת משפטית טמבור

אלקטרה  השקעות

רח' ז'בוטינסקי 7 (שער העיר) רמת גן 52520 טל.03-7535662 פקס: 03-7337295 www.eletrrs.co.il

לכל מאן דבעי,

הנדון:   מכתב  הערכה KGI

קבוצת אלקטרה השקעות בע"מ מתמחה בייזום פרוייקטים למגורים, משרדים ומסחר בישראל

ובמזרח אירופה.

משרד עורכי דין כץ , גבע, איצקוביץ  KGI  מלווה אותנו באופן שוטף בחלק מהפרוייקטים שלנו

המבוצעים בישראל בנושאי מיסוי מוניציפאלי תוך דגש מיוחד על אגרות והיטלי פיתוח.

אני רוצה לציין לטובה את השירות המקצועי שניתן לנו, המקצועיות הגבוהה, היצירתיות והמענה האדיב והמהיר בכל עת.

בברכה,

ירון ישראל, רו"ח
מנהל כספים

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,

הנדון:  מכתב הערכה KGI

חברת היולט פקרד-אינדיגו עוסקת בייצור מכונות דפוס דיגיטלי. בנוסף לפעילותה של החברה באתרים שונים בארץ, הקימה החברה מפעל גדול בפארק התעשייה בקריית גת וכתוצאה מהקמתו הושתו על ידי העירייה מיליוני ₪ בגין היטלי פיתוח.

משרד עוכי דין כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) נבחר על ידינו לצורך ליווי וטיפול של הפרויקט בהקשר זה והשיב לחברתנו סכומים ניכרים.

אנו משבחים את עבודתו וטיפולו המשפטי המתמשך של עו"ד גבע, עבודה שצלחה והביאה אותנו להישגים יפים.

נציין את הסובלנות, העקשנות, הנחישות והמקצועיות שהפגין המשרד בתיק תוך שמירה על האינטרסים של החברה ושמירה על יחסינו התקינים עם העירייה.

תודה על היצירתיות והעבודה הרבה.

בברכה,

זנזורי

חברת היולד פקרד
חטיבת אינדיגו

תנובה

חטיבת הנדל"ן

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,

הנדון:   כץ גבע איצקוביץ KGI  משרד עורכי דין

משרד כץ גבע איצקוביץ KGI  מטפל עבור קבוצת תנובה בדרישות לתשלום חיובי אגרות והיטלים

שהתקבלו בגין חלק מאתרי הנדל"ן שבבעלותה.

מהיכרותי את אנשי המשרד והעומדים בראשם, הפגין המשרד מקצועיות, אמינות, הבנה מקיפה

בתחומי התמחות ויכולת לתת מענה בזמני תגובה קצרים.

הריני מוכן להמליץ על המשרד והעומדים בראשו בלב שלם ובכל עת.

אשמח להרחיב בעל פה כל שיידרש.

בברכה,

אייל יובל

מנהל מחלקת הנכסים

טמבור

 לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,

הנדון:   המלצה – משרד עו"ד כץ, גבע , איצקוביץ KGI  

טמבור שכרה את שירותי משרד עו"ד כץ, גבע, איצקוביץ kGI  , לצורך טיפול בהיטלים והפחתת חיובי ארנונה.

תוך גילוי יצירתיות ומקצועיות ובהתבסס על הידע והניסיון הרב שנצבר במשרד, הצליח הצוות,

בהובלה של מוטי איצקוביץ לבטל היטלים ו/או להפחית משמעותי את סכומם.

הייעוץ והליווי שקיבלנו ראויים לציון מיוחד בשל זמינותם של עו"ד במשרד, נכונותם להגשת סיוע וייעוץ בכל שלב.

בשל האיכות של השירות שקיבלנו, אנו ממליצים בחום להיעזר בשירותי המשרד בתחומים הרלוונטים.

בברכה,

חגית הלר, קוצר עו"ד
יועצת משפטית טמבור

מליסרון בע"מ                                                                                      

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,

הנדון:   מכתב הערכה עבור משרד    KGI                                             

משרד עו"ד KGI    מטפל עבור קבוצת מליסרון בענייני מיסוי מוניציפאלי מול רשויות מקומיות בהם ממוקמים חלק מנכסי החברה.

מליסרון היא חברת הנדל"ן המניב בין הגדולות בישראל אשר עיקר פעילותה הוא בהקמה וניהול קניונים ומרכזי קניות ברחבי הארץ וכן ניהול והקמת פארקים למשרדים והיי טק.

אני רוצה בהזדמנות זו להודות מקרב לב על השירות המקצועי והבלתי מתפשר, על היצירתיות ועל המענה האדיב בכל עת. לעוד שנים של עבודה משותפת ופוריה.

ובייחוד מההיענות המהירה, ההתייחסות ולייצוגנו בפני הרשויות באופן הטוב ביותר.

בברכה,

ארנון זילינגר
מנהל הנכסים

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,

הנדון:   כץ גבע איצקוביץ משרד עו"ד  

משרד כץ גבע איצקוביץ – עו"ד מטפל  בנושאי המיסוי המוניציפאלי המוטל  על נכסיה של חברת

מליבו ישראל בע"מ.

המשרד נבחר לטפל בחיובי הארנונה המוטלים עלינו בגין הבניינים המוחזקים על ידינו לרבות

שטחי החניונים.

כחברה הפועלת בישראל עשרות שנים בתחום הנדל"ן חשוב לנו לעבוד עם יועצים חיצוניים

מקצועיים על מנת למזער את חיובי המס המושתים עלינו ולהביא למקסימום של חסכונות

ובמקביל לשמור על מערכת היחסים טובה ותקינה מול הרשויות המונציפלאליות.

לפי נסיוננו הרב ממהלכי העבודה המשותפת הריני לשבח ולהמליץ על שרותם מכל הלב.

בברכה,

שמואל מיכוביץ

מליבו ישראל בע"מ

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,

הנדון:   מכתב הערכה   KGI  

חברת אסיה חדרה ישראל בע"מ הינה חברה  המתמחה בנושא ההדלן  המחזיקה מתחמי נדלן במערב חדרה.

משרד עורכי דין כץ, גבע איצקוביץ    נבחר על ידי לצורך ליווי וטיפול של פרוייקטים שלנו בהקשר

של אגרות והיטלי פיתוח], היטלי השבחה בהיקף של העולה על 10 מיליוני ₪.

יש לציין כי קיבלנו שירות אדיב, מקצועי ומהיר, השותפים ובעלי המשרד היו תמיד זמינים

עבורינו והפגינו יצירתיות ומענה הולם בכל עת.

השירות שקיבלנו הניב עבורנו תוצאות מצויינות – אין ספק שנמשיך להשתמש בשירות המשרד גם

בעתיד.

בברכה,

עדי רביד

אסיה חדרה לישראל בע"מ

 תעודת  הוקרה

מוענקת:

למשרד עורכי דין, כץ, גבע, איצקוביץ

על הסיוע לאגודה למען החייל לרווחת חיילי צה"ל

אביגדור קהלני

יו"ר האגודה למען החייל

לכל המעוניין,

הנדון: כץ, גבע, איצקוביץ (KGI)  

משרד כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) נשכר על ידינו לטפל בחיובי ארנונה.

המשרד טיפל והשיג עבורנו חיסכון מרשים בתוך זמן קצר ובעבודה יעילה.

המשרד ביצע את מלאכתו לשביעות רצוננו המלאה, תוך הפגנת גישה מקצועית ויסודית.

הננו מוכנים להמליץ על שירותם בכל עת.

בברכה,

נירה ברוידה
מח' כספים

לכל מאן דבעי

ג.א.נ.,

הנדון: כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) – משרד עורכי דין

  • המלצה –

משרד KGI מטפל עוברנו במכלות הסוגיות הנוגעות למיסוי מוניציפאלי לרבות בנוגע לחיובי הארנונה האגרות והיטלים.

המדובר בהיקף הנכסים העולה כדי מאות אלפי מ"ר הפרוסים בכל רחבי הארץ אשר הטיפול בהם, מטבע הדברים, מצריך תשתיות לוגיסטיות והערכות מיוחדת , הקיימת במשרד KGI.

המשרד מתמחה במיוחד בטיפול בקניונים, חניות ומתחמי מסחר ומשדרים גדולים

במסגרת פעילותו עמנו, הוכיח המשרד נחישות רבה והתמדה לשם השגת התוצאות הטובות ביותר עבורנו. פעילותם המקצועית של אנשי המשרד הניבה הישגים משפטיים שהתבטאו בחסכונות כספיים משמעותיים ביותר.

הנני מביע את שביעות רצוננו המלאה מרמת השירות הגבוהה, הידע ואופן הטיפול המסור, ההרכב האנושי הפועל בו, ההיענות המיידית לפניותינו ואופן ייצוגנו בפני הרשויות השונות.

לאור האמור הנני להמליץ על KGI בלב שלם.

בברכה,

אטיאס פריאל

מ"מ מנכ"ל

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,

שלום רב,

הנדון:   כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) – משרד עו"ד – מכתב המלצה

כץ, גבע, איצקוביץ משרד עורכי, מטפל בהפחתת מיסוי מוניציפאלי לרבות מיסי ארנונה, אגרות בנייה והיטלי פיתוח, אגרות מים וביוב המוטלים על קבוצת אמות השקעות.

המשרד הצליח להפחית את שיעורי המס שהוטלו על חברתנו תוך הפגנת בקיאות, ידע מקצועי ספציפי ורמת שירות גבוהה.

הננו להביע את שביעות רצוננו המלאה מרמת השירות, הידע, המקצועיות, אופן הטיפול המסור וההיענות המיידית לפניותניו.

לאור הניסיון והעובדה המשותפת, הנני להמליץ על שירותו של כץ, גבע, איצקוביץ משרד עורכי דין.

בברכה,

מרב שלומוביץ ברק

מנהלת שיווק נכסים מניבים

לכל מאן דבעי

ג.א.נ.,

הנדון: מכתב הערכה

משרד עו"ד  KGI מייצג את חברת ביג מרכזי קניות בע"מ, חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, בהליכים מול רשויות מוניציפליות ברחבי הארץ.

קבוצת ביג , מפתחת הקונספט של מרכזי קניות פתוחים בישראל, ומפעילה כיום 20 מרכזי קניות פתוחים וקניונים ברחבי הארץ.

מטבע הדברים, הטיפול בתחום מיסוי המוניציפאלי מצריך ידע רב, ניסיון, מיומנות, חדשנות ויצירתיות בתחום ובעיקר גישה מקצועית ונסיון כל זאת מתבצע תוך שמירת האינטרסים שלנו מול הרשויות הרלוונטיות ויחסים תקינים החשובים לנו כחברה המנהלת נכסים בפריסה.

KGI נתנו ונותנים לנו שירות טוב ומקצועי.

המשיכו כך!

בברכה,

קרן יכין דורון, עו"ד
יועצת משפטית ומזכירת החברה

עבור:

משרד KGI

לידי עו"ד מוטי איצקוביץ

מוטי שלום רב,

הנדון:  המלצה על משרד KGI – כץ, גבע, איצקוביץ משרד עורכי דין

חברת KGI – עו"ד מוטי איצקוביץ עובדים איתנו כ-4 שנים, משנת 2008, בבדיקת חיובי הארנונה המוטלים על הכנסים של חברתנו

כחברת נדל"ן בעלת כמה מאות אלפי מטרים אנו נדרשים לטפל בחיובים, על סוגיהם השונים, לאור שינוי המחזקים והסיווגים השונים של הנכסים שבבעלותנו.

אנו מפנם לחברת KGI – עו"ד מוטי איצקוביץ חיובי ארנונה לבדיקה ובמידת הצורך להגשת השגות למול הרשות העירונית.
הבדיקה הנה בתחום חיובי המיסוי העירוני ובמסגרתה עורכים עבורנו מדידות ובדיקות כלכליות, מתן חוות דעת משפטיות, הגשת השגות ועררים.
הטיפול של חברת KGI בהובלתו ופיקוח של עו"ד מוטי איצקוביץ, בעלים ושותף במשרד, וצוות עו"ד של המשרד, הוכיח עצמו והופחתו חיובים רבים שטופלו על ידכם. בכך נחסכו לחברתנו סכומי כסף משמעותיים.

אנו שבעי רצון מרמת השירות הגבוהה של הצוות, מהידע המקצועי והיכולות להגיע לחסכון גבוה. העובדים במלאכה במשרדכם אינם מתפשרים גם במחיר של עבודה קשה, אף מעבר למקובל.

אנו מודים לכם על עבודתם והיחס האדיב במשך כל השנים.

בברכה,
שני רמון
מנהל הנכסים

לכבוד:

עו"ד אלכס כץ

ג.א.נ,

הנדון:  טיפול בנושא הארנונה

שלום רב,

ברצוני להודות לכם על טיפ0ולכם המוצלח באגרת תשלומי הארנונה לעיריית תל אביב של חברת נס טכנולוגיות במתחם עתידים עבור השנים 2012-2014.

כסמנכ"ל הלוגיסטיקה והתפעול של החברה במהלך השנים הנ"ל, קיבלתי מכם שירות מקצועי ואדיב, אשר הסתיים בהצלחה רבה.

הייתם זמינים לנו בכל עת שנזקקנו לעצה או לפעולה מקצועית, הפגנתם ידע והבנה בנושא והוכחתם שהסבלנות משתלמת.

אשמח להמליץ על שירותכם.

בברכה,

יוסי מימון
סמנכ"ל תפעול

 לכל המעוניין,

משרד עורכי הדין "כץ, גבע איצקוביץ", מטפלים עבורנו בנושא המיסוי המוניציפלי של החברה.

הטיפול מתייחס גם לאגרות והיטלים שונים שהעירייה גובה.

כתוצאה מהשרות, נחסכו ע"י משרד "כץ, גבע איצקוביץ" סכומי מס גדולים.

בברכה,

הלל זידר
מנהל הכספים
סיגמה אולדריץ ישראל בע"מ

לכל המעוניין

ג.א.נ.,

הנדון:  מכתב המלצה

אלעד מערכות הינה חברת תוכנה המתמחה בפיתוח, יישום והטמעה של מגוון טכנולוגיות מתקדמות.

בסוגיית המיסוי המוניציפאלי נבחר וייצג אותנו משרד כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) אל מול עירית תל אביב,

המשרד ניהל הליכים מינהליים ומישפטיים באופן מקצועי כולל משא ומתן שהוביל להישגים אל מול נציגי הרשויות במכוון טענות שהובילו לחיסכון בארנונה.

אנו מודים על השרות שקיבלנו ומאשרים כי היה לשיבות רצוננו המלאה,

בברכה,

רון לינדר
מנכ"ל

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,

הנדון:  מכתב תודה והמלצה

משרד כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) מטפל עבורנו בסוגיות המוניציפאליות בתחנות הכוח המוקמות על ידנו ברחבי הארץ.

המשרד מטפל עבורנו בסוגיות של היטל השבחה, אגרות בניה והיטלי פיתוח, תשלומים לתאגידי המים והביוב וכן בארנונה כללית ומבצע את מלאכתו לשביעות רצוננו המלאה, מפגין גישה מקצועית ויסודית וכן טיפול אדיב וזמינות גבוהה לכל פניותינו.

המשרד השיג עבורנו חסכונות בעשרות מיליוני ₪.

לפי ניסיוננו ממהלכי העבודה המשותפת, אשמח להמליץ על שרותם מכל הלב.

בברכה,

סילביו וויטיניג,  מנכ"ל
דלק תחנות  כוח, ש.מ

לכבוד:

 עו"ד אלכס כץ

הנדון: מכתב הערכה

ברצוני להביע את הערכתי לפועלך, על הסיוע המקצועי בפתרון המחלוקת סביב תשלומי הארנונה של מתקן ההתפלה עם עיריית חדרה.

הטיפול המקצועי המסור לאורך כל התהליך, אשר נמשך זמן רב, תוך שותפות מלאה וסבלנות ראויה לציון, הביאונו בסופו של תהליך לתוצאה משביעה רצון.

בהערכה,

שמוליק שי
מנכ"לH2ID

לכל מאן דבעי,

 ג.א.נ.,

הנדון: כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) – משרד עורכי דין

חברתנו, אלבר ציי רכב (ר.צ.) בע"מ, עוסקת במגוון תחומי פעילות בענף הרכב: ליסינג תפעולי וניהול ציי רכב לעסקים וחברות, ליסינג לפרטיים, מכירת כלי רכב, טרייד אין, מימון לרכב והשכרת רכב. לחברת אלבר פריסת סניפים רחבה בכל חלקי הארץ.

משרד עורכי דין כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) מלווה אותנו במגוון הנושאים, כגון: הפחת חיובי הארנונה וחיובי אגרות והיטלי פיתוח.

הרינו לציין את הטיפול המקצועי שאנו זוכים לקבל ממשרד כץ, גבע, איצקוביץ, תוך הפגנת הידע, השליטה והניסיון בסוגיות שונות בתחום פעילותו, אשר מביאים לתוצאות מרשימות בהפחתת נטל החיובים המוניציפאליים ובהמשך פעילות סדירה של סניפנו.

בהערכה,

יובל דגני, עו"ד
היועץ המשפטי, חברת אלבר

לכל מאן דבעי, 

 ג.א.נ.,
הנדון: כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) – משרד עורכי דין

  1. התבקשתי ליתן המלצתי למשרד עורכי הדין כץ, גבע, איצקוביץ (KGI).
  2. קרסו מוטורס בע"מ היא חברה ציבורית העוסקת בשלושה תחומי פעילות עיקריים: יבוא, הפצה ומכירה של כלי רכב, מתן שירותים נלווים לפעילות הרכב, ובכלל זאת שירותי אחזקה, אחריות ותיקונים לכלי רכב המשווקים על ידי החברה, מתן שירותי ליסינג לסוגיו השונים והשכרת כלי רכב. לחברה נכסים רבים בפריסה ארצית.
  3. משרד עורכי דין כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) מלווה את החברה בהצלחה במגוון נושאים, כגון: טיפול בהליכי רישוי עסקים וכנון ובניה בכלל הערכאות, חיובים מוניציפאליים כדוגמת ארנונה, אגרות והיטלי פיתוח ועוד.
  4. ברצוני לציין לשבח א הטיפול המקצועי והאיכותי שאנו זוכים לקבל מהמשרד ואת השירות האדיב, הזמין והמסור.

בברכה,

ניר פרבר, עו"ד

יועץ משפטי ומזכיר חברה

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,

הנדון:   מכתב הערכה  KGI

 

חברת מבני תעשיה בע"מ מחזיקה בבעלותה שטחים מניעים בשיעור של למעלה ממיליון וחצי מ"ר.

לקבוצה מספר רב  של נכסים הפזורים ברחבי הארץ.

משרד עורכי דין כץ גבע. איצקוביץ  נבחר לטפל עבורנו בסוגיות מיסוי מוניציפלאלי לרבות ארנונה.

המשרד מטפל עבורנו בסוגיות מורכבות וייחודיות ואיתנו לאורך כל הדרך מיום קבלת החיוב ועד

להשגת החיסכון בפועל, תוך מדידת השטחים,ייצוג בוועדות ערר, בתי משפט וניהול משא ומתן מול

הרשויות השונות תוך עיכון החיסכון לשנים הבאות.

בין היתר, טיפל המשרד בשומת ארנונה שהוטלה על חניון מגדלי ת"א והושגה הפחתה משמעותית

מהחיוב המקורי שהוטל. ראוי לציין כי חיסכון זה הינו דוגמא קטנה מיני רבות.

אני רוצה בהזדמנות זו להודות מקרב לב על השירות המקצועי והבלתי מתפשר, על היצירתיות ועל

המענה האדיב והמהיר בכל עת.

לעוד שנים של עבודה משותפת ופוריה ולחסכונות יפים.

 

 

בברכה,

חברת מבני תעשיה

ח. פ. 520024126

לכל מאן דבעי,

הנדון:   כץ גבע איצקוביץ – מכתב המלצה

משרד עורכי הדין כץ, גבע, איצקוביץ, טיפולו ומטפלים עבורנו בנושא המיסוי המוניציפאלי של החברה.
הטיפול נעשה בצורה יעילה, ובמקצועיות ראויה להערכה.
יחד עם הטיפול המקצועי, מגלה בין היתר צוות המשרד רמת שירות וזמינות גבוהה לכל פניותינו

בזכות הטיפול המקצועי של משרד עורכי הדין האמור ליל, החברה זכתה להפחתה והחזרי מס בגין הנכסים המוחזקים על ידה.

בברכה,

בברכה,

ליאור חשאי, עו"ד

יועץ משפטי

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,
הנדון:   כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) – משרד עורכי דין 

משרד כץ, גבע, איצקוביץ (KGI), מטפל במלוא מערך המיסוי המוניציפאלי המוטל על כל נכסיה של קבוצת מגדל, וזאת באופן בלעדי. המדובר בהיקף נכסים העולה כדי מאות אלפי מ"ר הפרוסים בכל רחבי הארץ.

הנני לציין את שביעות רצוננו המלאה מאיכות השירות של משרד כץ, גבע, איצקוביץ (KGI), ומן התוצאות המושגות, את המקצועיות והמיומנות ומעל לכל את הנחישות הבלתי מתפשרת בחתירה אל המטרות שהיצבנו בפניהם.

הרינו לציין את הטיפול המקצועי והיסודי שקיבלנו, מתן שירות מעולה ללקוח תוך הקפדה על שמירת מערכת יחסים תקינה על כל הרשויות הרלוונטיות.

בברכה,

מגדל חברה לביטוח בע"מ

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,

הנדון:   כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) – משרד עורכי דין 

איי איי ג' ישראל חברה לביטוח בע"מ הינה חברת ביטוח המוכרת מגוון סוגי ביטוח כולל ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח מסחרי, ביטוח נסיעות ועוד.
משרד כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) נבחר לטפל בחיובי הארנונה וחיובים מוניציפאליים נוספים אשר הושתו על נכסינו.

המשרד ביצע את מלאכתו והשיג לנו חסכונות ניכרים תוך הפגנת גישה מקצועית ויסודית וכן טיפול אדיב וזמינות גבוהה.
הננו לציין את שביעות רצוננו המלאה מאיכות השירות של משרד כץ, גבע, איצקוביץ (KGI), ומן התוצאות המושגות, את השירות, האדיבות והמיומנות הגבוהה.

הנני להמליץ עליהם בכל עת.

בברכה

דוד רוטשטיין, רו"ח

סמנכ"ל כספים

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,

הנדון:   מכתב הערכה

ענבל חברה לביטוח בע"מ הינה חברה ממשלתית בבעלות מלאה של המדינה, החברה מתמחה במתן שירותי יעוץ ביטוחי ושירותי ניהול מגוונים לממשלת ישראל, וכן מסייעת למשרד האוצר במימוש יעדיו.

משרד כץ, גבע, איצקוביץ (KGI), נבחר בהליך תחרותי לטפל עבורנו בשומות ארנונה, שהוטלו על חברתנו בשנת 2011 (הופעלו ב 1200 % לעומת התעריפים שהיו קודם) בסכומים גדולים ומשמעותיים כדרישות הרשות המקומית הגיעו למעלה לעשרה מיליון ₪ במצטבר עבור שנים 2011-2014. משרד KGI טיפל בעבורנו במסירות וביעילות וסייע להגיע להסדר עם הרשות המקומית שכתוצאה ממנו הופחתה השומה באופן משמעותי. המשרד ייצג אותנו בהליכים משפטיים שונים לאורך כל אורך הדרך אל מול הרשות המקומית.

כתוצאה מכל ההליכים והצעדים שנקטה חברתנו באמצעות המשרד נחסכו לנו עלויות מיסים שנדרשו המהוות חלק משמעותי בהוצאות השוטפות של החברה.

הרינו להביע את שביעות רצוננו המקצועיות, השירות הזמניות והידע והניסיון הרב ואנו ממליצים בחום לכל מי שנדרש לטיפול מול רשויות מקומיות להיעזר בשירותם. נציין גם לטובת הנחמדות והאדיבות של נציגי המשרד, שהושרו אווירה נעימה הן בדיונים הפנימיים הרבים שנערכו בחברתנו והן בדיונים שנערכו מול נציבי המועצה.

בכבוד רב,

לריסה ליימן, עו"ד

יועמ"ש ומזכירת החברה

16.12.2018

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,

הנדון:   מכתב המלצה 

לחברת "דלק חברת הדלק הישראלית" מספר רב של תחנות דלק ומתקנים הפזורים ברחבי הארץ. משרד עורכי דין כ, גבע, איצקוביץ (KGI) מייצג את החברה ומטפל עבורנו בסוגיות המיסוי המוניציפאלי.

הנושאים המטופלים על ידם הם:

טיפול בחיובי הארנונה השוטפים – טיפול ברמה היומיומית תוך העברת החיובים למשרד לביקורת ורק לאחר מתן אישורו, הם מועברים לתשלום. במסגרת הבדיקה, המשרד מאתר חריגות ואי התאמות בחיובים השונים ומטפל בהפחתתם ובהסדרתם מול הרשויות המקומיות.

טיפול בהפחתת ארנונה, אגרות שונות והיטלי פיתוח – טיפול כולל בנוגעים לחיובים המוטלים על ידי הרשויות השונות. הטיפול נוגע לחיובי ארנונה והיטלי פיתוח רטרואקטיביים, חיובי ארנונה שוטפים,  חיובי שילוט ואגרות מים וביוב.

המשרד מבצע את מלאכתו לשביעות רצוננו המלאה, ומפגין גישה מקצועית ויסודית וכן טיפול אדיב וזמינות גבוהה לכל פניותינו.

לפי ניסיוננו הרב ממהלכי העבודה השותפת, אני חפצה להמליץ על שרותם מכל הלב.

בברכה,

ויקי קמיר

רכזת רשויות

דלק חברת הדלק הישראלית

16.12.2018

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,

הנדון:   מכתב המלצה 

לחברת "דלק חברת הדלק הישראלית" מספר רב של תחנות דלק ומתקנים הפזורים ברחבי הארץ. משרד עורכי דין כ, גבע, איצקוביץ (KGI) מייצג את החברה ומטפל עבורנו בסוגיות המיסוי המוניציפאלי.

הנושאים המטופלים על ידם הם:

טיפול בחיובי הארנונה השוטפים – טיפול ברמה היומיומית תוך העברת החיובים למשרד לביקורת ורק לאחר מתן אישורו, הם מועברים לתשלום. במסגרת הבדיקה, המשרד מאתר חריגות ואי התאמות בחיובים השונים ומטפל בהפחתתם ובהסדרתם מול הרשויות המקומיות.

טיפול בהפחתת ארנונה, אגרות שונות והיטלי פיתוח – טיפול כולל בנוגעים לחיובים המוטלים על ידי הרשויות השונות. הטיפול נוגע לחיובי ארנונה והיטלי פיתוח רטרואקטיביים, חיובי ארנונה שוטפים,  חיובי שילוט ואגרות מים וביוב.

המשרד מבצע את מלאכתו לשביעות רצוננו המלאה, ומפגין גישה מקצועית ויסודית וכן טיפול אדיב וזמינות גבוהה לכל פניותינו.

לפי ניסיוננו הרב ממהלכי העבודה השותפת, אני חפצה להמליץ על שרותם מכל הלב.

בברכה,

ויקי קמיר

רכזת רשויות

דלק חברת הדלק הישראלית

קרסו

משנת  1983

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,

הנדון:   מכתב הערכה (KGI)  

קבוצת קרסו מתמחה במספר תחומים ובין היתר בנושא הנדל"ן. לקבוצה מספר  רב של נכסים הפזורים ברחבי הארץ.

משרד עורכי דין כץ, גבע, איצקוביץ נבחר לטפל עבורנו בסוגיות שונות כגון: חיובי ארנונה כללית

בגין נכסים מניבים ובחיובי אגרות והיטלי פיתוח המושתים על פרוייקטים למגורים ולפרוייקטים מסחריים.

המשרד מטפל עבורנו בסוגיות ארנונה מורכבות וייחודיות ואיתנו לאורך כל הדרך מיום קבלת
החיוב ועד להשגת החיסכון בפועל, תוך מדידת השטחים, ייצוג בוועדות ערר, בבתי משפט, לניהול

משא ומתן מול הרשויות השונות תוך עיגון החיסכון לשנים הבאות.

אני רוצה בהזדמנות זו להודות מקרב לב על השרות המקצועי והבלתי מתפשר, על היצירתיות ועל

המענה האדיב והמהיר בכל עת.

לעוד שנים של עבודה משותפת ופורייה ולחסכונות יפים.

בברכה,

רונן מדיוני, עו"ד

קרסו נדל"ן בע"מ

לכל מאן דבעי,

ג.א.נ.,

הנדון:   כץ,גבע, איצקוביץ משרד עו"ד  

משרד כץ גבע איצקוביץ – עו"ד , מטפל בנושאי המיסוי המוניציפאלי המוטל על נכסיה של חברת רובינשטיין.

המשרד נבחר לטפל בחיובי הארנונה המוטלים עלינו בגין הבניינים המוחזקים על ידינו לרבות שטחי החניונים .

כחברה הפועלת בישראל עשרות שנים בתחום הנדל"ן, חשוב לנו לעבוד עם יועצים חיצוניים
מקצועיים על מנת למזער את חיובי המס המושתים עלינו ולהביא למקסימום של חסכונות

ובמקביל לשמור על מערכת היחסים טובה ותקינה מול הרשויות המוציפאליות.

המשרד מבצע את עבודתו באופן מקצועי ויסודי לשביעות רצוננו המלאה, ולאורך הדרך מגלה רמת שירות וזמינות גבוהה לכל פניותינו.

לפי נסיוננו הרב ממהלכי העבודה המשותפת הריני לשבח להמליץ על שרותם מכל הלב.

בכבוד רב,

אברהם רובינשטיין ושות חברה קבלנית בע"מ

סימוכין: 100302

לכבוד:
גב' מירי מנחם
מנהל פיתוח עסקי
חברת KGI

רח' יוסף קארו 19
ת.ד. 7369
תל אביב

מירי שלום,

הנדון: הבעת תודה

בהמשך לפנייתך בעניין, אציין כי הטיפול המשפטי שקיבלנו ממשרדכם בעיקר מעו"ד אלכס כץ בתיק שהתנהל מול מו"מ קריית טבעון היה יעיל, סבלני וענייני ובסיכומו של דבר הגענו לפשרה שהניחה את דעתנו, שגובהה הכספי היה נמוך בעשרות רבות של אחוזים מסכום הדרישה המקורי.

בברכה,
רפי רגב
ראש אגף אסטרטגיה, תשתיות ונכסים

לכבוד:
עו"ד אלכס כץ
כת, גבע, איצקוביץ משרד עו"ד
רח' יוסף קארו 19
תל אביב

א.נ.,

הנדון: טיפול בנושא אגרת ביוב לתאגיד המים והביוב מעיינות העמקים 

ברצוני להודות לך על הטיפול המקצועי שהענקת לנו בנושא דרישת תשלום אגרת בחיוב לתאגיד המים והביוב מעיינות העמקים, עבר חוות המיכלים אלרואי.

תודות להנחייתך לפנות למכן התקנים וטיפולך מול התאגיד להפחתת החיוב, חוייבנו באגרת ביוב מופחתת התואמת לכמויות המוזרמות בפועל למערכת הביוב במתקן.

בברכה,
ליאת סידון
ע. ראש אגף אסטרטגיה,
תשתיות ונכסים

לכל מאן דבעי

 ג.א.נ.,

הנדון: כץ, גבע, איצקוביץ (KGI) – משרד עורכי דין מכתב המלצה

לקבוצת כתר מספר מתחמים הפזורים בארץ, משרד עורכי דין כץ, גבע, איצקוביץ טיפל עבורנו בסוגיית ארנונה מורכבת וייחודית בעלת היקף כספי משמעותי ביותר עבורנו.
ברצוני להביע את הערכתנו הרבה לטיפול המסור והמקצועי אוו קיבלנו אשר הביא לנו לחיסכון משמעותי ביותר.

הריני מוכן להמליץ על המשרד והעומדים בראשו בלב שלם ובכל עת.
אשמח להרחיב בעל פי כל שיידרש.

בברכה,

ניר פליסטרנט, עו"ד
היועץ המשפטי

לכל מאן דבעי

ג.א.נ.,

הנדון: מכתב הערכה

משרד עו"ד KGI ייצג ומייצג את בל טכנולוגיות בע"מ בהליכים שונים בתחום המיסוי המוניציפאלי.

חברת בל טכנולוגיות בע"מ מתמחה בתכנון, ייצור ושיווק של מיכלים, עמודות וציוד נוסף לתעשייה הכימית תהליכית.

עיקר פעילותו של משרד KGI עבורנו הינו בסוגיית חיוב ארנונה רטרואקטיבי שהושת על ידי עיריית באר שבע. המשרד השיג עבורנו חיסכון משמעותי של למעלה מ-80% הפחתה.

בהקשר זה עלי לציין ולהדגיש כי התרשמותנו הינה כי משרד KGI והעומדים בראשו, יודעים מלאכתם היטב, מגיעים לתוצאות וליעדים שהוצבו על ידי הלקוח וכל זאת תוך הקפדה כי מערכת יחסים עם הגורמים הרלוונטיים לא תיפגע ותוך שמירה על מלוא האינטרסים שלנו.

הריני להמליץ על KGI בכל לב.

בברכה,

רוני גוסרסקי

מנהל כספים

בל טכנו