אודות KGI

עיטור זהב
עורכי הדין במשרד
בכץ גבע איצקוביץ עו"ד עובדים עורכי הדין המתמחים בתחומי הדין המוניציפאלי, המיסוי המוניציפאלי, רישוי עסקים, תכנון ובניה ומקרקעין, כאשר כל מייסדי המשרד בעלי השכלה כלכלית וחשבונאית נוסף על השכלתם המשפטית.

תחומי עיסוק

ערכי יסוד של המשרד וחשיבות שרות ללקוח
אבני היסוד של המשרד הינם מקצועיות, יצירתיות ומצוינות ללא פשרות. אנו ב-kgi הצבנו כמטרה מרכזית לתת טיפול מקצועי ויסודי, מתן שירות מעולה ללקוח, זמן מענה מהיר, והכל תוך הקפדה על שמירת מערכת יחסים תקינה עם הרשויות הרלוונטיות. צוות העובדים המנצח שלנו עושים כל מאמץ לתת שירות מהיר ללקוח, מתוך הבנה שהלקוח הוא מעל הכל.  

חיובים יזומים בארנונה ובאגרות והיטלי פיתוח

למשרד התמחות מיוחדת בתקיפת דרישות תשלום יזומות בארנונה כללית ובאגרות והיטלי פיתוח אשר משוגרות על ידי רשויות מקומיות באופן רטרואקטיבי.

עקרונות יסוד

טיפול מקצועי ויסודי, מתן שירות מעולה ללקוח תוך הקפדה על שמירת מערכת יחסים טובה עם הרשויות הרלוונטיות.

עורכי הדין במשרד

במשרד עובדים עורכי הדין המתמחים בתחומי הדין המוניציפאלי, המיסוי המוניציפאלי, רישוי עסקים, תכנון ובניה ומקרקעין, כאשר כל מייסדי המשרד בעלי השכלה כלכלית וחשבונאית נוסף על השכלתם המשפטית.

תשתיות המשרד

המשרד ערוך לטפל בהיקף גדול של חיובים מוניציפאליים בפריסה ארצית. במשרד מחלקה המתמחה בבנקים, בראשות עו”ד ליאת כץ וכן מחלקה כלכלית אשר מסייעת לעורכי הדין בניתוח עובדתי וכלכלי של נתוני החיובים, מתן חוות דעת, בדיקת הצמדות, אישורי תשלומים, הסרת עיקולים ועוד.

לקוחות המשרד

למשרד יכולת ליתן מענה ושירות ללקוחות גדולים, בעלי פריסת נכסים ארצית, הנדרשים להתמודד עם מאות ואלפי חיובים מדי שנה. ברשימת הלקוחות בהם ניתן השירות ניתן למנות בנקים, חברות ביטוח, חברות תשתית, חברות דלק ואנרגיה וכו’.

רשויות מקומיות

מייסדי המשרד לא ייצגו מעולם רשויות מקומיות ו/או מוסדות תכנון ובניה. המשרד ומייסדיו שמו להם למטרה לא ליתן שירותים לרשויות מקומיות ו/או למוסדות תכנון גם בעתיד. יחד עם זאת, מייסדי המשרד הקפידו בעבר ויקפידו גם בעתיד לשמור על קיום מערכת יחסים טובה עם הגורמים הרלוונטיים ברשויות השונות, המכירים בערכם ובמעמדם, כל זאת תוך שמירה מלאה על כל האינטרסים של לקוחותיו.

אופן הטיפול

מייסדי המשרד בעלי ניסיון עשיר בליטיגציה בכל הערכאות המשפטיות וכן בניהול מו”מ מול הרשויות השונות. עמוד השדרה של המשרד הנה חטיבת החיסכון המורכבת משלושה צוותים, אשר בראשותם עומד שותף במשרד. כל צוות כולל מספר עורכי דין ואנשי מקצוע בתחומי הכלכלה והשמאות המסייעים לעורכי הדין.

ניהול פרויקטים מיוחדים

למייסדי המשרד ניסיון מיוחד ועשיר בתכנון המיסוי, ליווי (לרבות בנושאי הרישוי) והגעה להסדרים פרלימינאריים של פרויקטי תשתית לאומית בייחוד בתחום אגרות והיטלים וארנונה כללית. בין היתר, טופלו בהצלחה פרויקטי של הקמת נמלים, מתקני התפלה, תחנות כוח ועוד.

בין לקוחותינו:

עיטור זהב